0677630987 Послуги сантехніка у Львові. Всі види сантехнічних робіт. Прочищення каналізації цілодобово.
Щоб прочистити унітаз у Львові – 0677630987. Винники, Дубляни – чистка каналізації. Інші послуги сантехніка Львів та область. Далі розповідаємо о засміченнях каналізації, як вони утворюються. Як не допускати їх створення. Популярні народні засоби для прочищення каналізації. Профілактичні заходи, завдяки яким не треба зайвий раз чистити сантехнічні пристрої. Чим і як прочистити унітаз.
Від різновиду забруднення також буде залежати спосіб очищення каналізації. Основні види:
спричинені попаданням великих предметів;
тромб, який міг утворитися внаслідок скупчення менших предметів;
органічного походження.
Найбільш очікуваними є засмічення створені органічними відходами. Вони утворюються поступово, з часом зменшуючи прохід всередині каналізаційної труби. Це перешкоджає нормальному проходженню через них відходів життєдіяльності.
Менш поширена можливість утворення засмічень через скупчення всередині каналізаційної системи менших відходів, які повністю перекривають просвіт. До таких елементів можна віднести туалетний папір та різні харчові відходи.
У цьому випадку намагатися прочистити каналізаційні труби хімічними засобами не має сенсу. Краще скористатися вантузом, який чудово справляється з такими засміченнями. Якщо великі відходи, будівельне сміття або тканинні рушники потрапляють всередину системи, вантуз не рятує. Потрібно буде очистити труби за допомогою спеціального троса.
Найпоширеніша проблемна ситуація з каналізацією – це коли стічні води та продукти людської життєдіяльності не проходять через засмічення. Це – забився унітаз.
Інший вид менш поширений, але най неприємніший. Стоки потрапляють не в загальну мережу, а зливними отворами в умивальники, ванну, раковини та будь-які сантехнічні пристрої. Забився не унітаз, а основна каналізація. Повʼязано з тим, що сусіди зверху забивають загальну стічну комунікацію різним сміттям. Необхідно викликати сантехніків.
Накопичені накладання у трубах чи об'єкти, що застрягли в порожнині – причина тривалих засмічень. Органічні (волосся, жир), або неорганічні (мінеральні солі у воді) хронічне забруднення проявляються раптовими припиненнями відтоку або поступовими його ускладненнями, що з часом посилюються. Виникає погана ситуація – потрібно прочистити унітаз.
У таких випадках домашній туалет можна очистити механічним або хімічним способом. Але найефективніше прочищення унітаза – комбінований вплив.
Для пробивання труб каналізації часто використовуються різні хімічні речовини. Вони здатні швидко розчинити пробку, що утворюється з органічних відходів. Такі препарати можна придбати в будь-якому магазині у вигляді:
порошку;
гранул;
рідини.
Щоб назавжди забути про проблему засмічення унітаза (не перейматися прочищенням каналізації), слід дотримуватися деяких простих правил:
Використовуйте цей сантехнічний прилад за призначенням. Не викидайте в нього сміття та предмети, які можуть забити каналізаційну трубу та створити пробку.
При попаданні в злив ганчірок, іграшок або інших речей слід негайно їх вийняти, інакше потім доведеться усувати корок, прочищати унітаз (предмети можуть забити злив і каналізаційну трубу).
Раз на місяць треба промити унітаз спеціальними хімічними засобами, які запобігають появі розростання осаду. Періодично проводити профілактичне чищення унітаза хімічними засобами (Крот, оцет) та гарячою водою.
Слід стежити за тим, щоб бак унітаза був справним і своєчасно змивати продукти життєдіяльності.
Під час встановлення унітаза не забудьте звернутися за допомогою до досвідчених сантехніків, які зможуть швидко і дбайливо встановити його.
Якщо вибираєте труби каналізаційні, купуйте гладкі пластикові вироби всередині.
Пам'ятайте, що доглядати потрібно не тільки за сантехнікою та підключеними до неї зливами, але й за каналізаційними трубами.
Робити регулярну профілактику простіше і корисніше, ніж видаляти затори – прочищати унітаз. Дотримуючись цих простих порад, ви зможете запобігти засміченню.
Якщо все-таки не змогли уникнути неприємностей, постарайтеся впоратися з ними самостійно, або викликати сантехніка, щоб прочистити унітаз.
Народні засоби для очищення каналізаційних труб засновані на хімічній реакції. Мета полягає в тому, щоб роз'їсти великі, грубі нашарування, потім їх змивають. Використовуються:
Щавелева кислота. Спеціально для очищення труб каналізації. Зазвичай одна пачка засипається безпосередньо в каналізаційний отвір. Чекаємо дві години. Потім вода змивається, а бруд, що залишився в трубопроводі видаляється йоржиком. Таким чином можна прочистити унітаз. В домашніх умовах.
Ще один народний засіб для прочищення каналізації. Лимонна кислота у порошковому вигляді. Лимонним соком не впоратися з забрудненнями в сантехніці. 300-400 грамів розчиняється у 1 л води. Заливається у трубопровід. Повинен діяти кілька годин. Потім йоржиком видаляємо залишки засмічення.
Хлорка. Щоб прочистити каналізаційні труби засипається в слив. Чекаємо 2-3 години годин. Далі трубопровід відшкрібається йоржиком. Застосування цієї речовини потребує дотримання заходів безпеки – не можна вдихати, обовʼязкове використання рукавичок та захисних окулярів.
Порошок гірчичний. Щоб прочистити унітаз засипають в окріп: на пару літрів ложку столову. Розчин заливаємо і почекати чверть години. Якщо треба, робити дубль процедури.
Звичайним оцтом теж можна очистити унітаз. Його потрібно залити та залишити години на три. Злити воду. Таким чином прибирається сечовий камінь. Це теж належить до народних засобів чищення каналізації в домашніх умовах.
Такими напоями як Кока-кола, Спрайт та їм подібні без проблем розчиняються мінеральні засмічення при виконанні прочищення каналізацій. Це працює вуглекислий газ та кислота. Півтора літра напою на дві години у каналізацію. У воді не розчиняти. Потім засмічення змивається. Після цього актуальне питання: як ці напої впливають на шлунок та кишківника.
Прочистити унітаз Львів, Винники – звертайтеся. Сантехнік професійно робить свою роботу. Також, відеодіагностика труб, пошук протікання води. Читайте: «Дефекти каналізації будинку…»; «Який повинен бути кут ухилу каналізації»; «Що робити, якщо протікає труба між поверхами: термінові заходи та рекомендації».