0677630987 Послуги сантехніка у Львові. Всі види сантехнічних робіт. Прочищення каналізації цілодобово.
🛠️Підключення пральної машини Львів, Винники: 0677630987. У статті розповідаємо як підключити пральну машину до водопроводу, каналізації, електрики. Де краще встановлювати пралку у квартирі (кухня, туалет, ванна, інші приміщення). Розкриваються різні варіанти як правильно підключити стіральну машинку — від найпростіших до найскладніших способів.
Цей агрегат є досить великою побутовою технікою. Її не завжди вдається розмістити в потрібному місці. Тому, перш ніж підключити пральну машинку до водопроводу та каналізації, доводиться вибирати з декількох варіантів її установки у квартирі.
Класика жанру для наших квартир. Однак насправді, це не найкраща локація для встановлення пральних машинок, адже тут готується їжа. Вибір саме такого розташування часто обґрунтовується відсутністю місця у ванній кімнаті, наявністю всіх необхідних систем (злив, водопровід).
Не завжди цей побутовий пристрій підходить до кухонного інтер'єру. У такому випадку можна використовувати простір під стільницею, сховавши агрегат.
Дуже часто ванна кімната — невелике приміщення, а якщо вона об'єднана з туалетом, то встановити туди пральну машинку неможливо. Звичайно, при достатній площі це, безумовно, найкращий вибір. Також, можна придбати компактну модель і розташувати її під раковиною.
Це скоріше крайній захід, ніж спосіб монтажу пральних машин. Але все ж трапляється, оскільки встановити пральну машину реально навіть у найменший туалет. В об'єднаному санвузлі розташування пристрою не повинно стати проблемою.
Досить незвичайне місце для розміщення. Однак, якщо грамотно вписати її в інтер'єр, то вона стане його доповненням. У прихожих є шафи, які чудово підійдуть для встановлення пралок. Проблема лише у доведенні до водопроводу та каналізації, але, — «немає нічого неможливого». Цей метод рекомендується, тільки якщо перераховані вище не підходять, — він досить витратний.
Щоб не було проблем потрібно правильно підключати пральні машинки до каналізації.
При установці на кухні кращим способом організації зливу є приєднання зливного шланга до сифона раковини. Для цього потрібно ставити її недалеко від раковини. Якщо в вже встановленому сифоні немає додаткового відведення для встановлення пральної машини, то бажано повністю його замінити на новий чи додати розгалужувач. Ще краще, придбати спеціальний пристрій з відгалуженням і зворотним клапаном, який не допустить протікання відпрацьованої рідини назад в пралку, а також появи неприємних запахів.
Сифон встановлюють якомога вище до раковини, не нижче 40 см від рівня підлоги. А сам зливний патрубок, що йде від пралки, кріплять на висоті 0,7 м від долівки на корпусі спеціальним тримачем. Таким чином, патрубок спочатку підіймається, а потім знову опускається в злив.
Шланг зливу води підключається до сифона через спеціальний патрубок, який одягається на сифонне відгалуження і закріплюється хомутом.
Підключення пралки до каналізації без сифона, безпосередньо в каналізацію, вимагає спеціальних сантехнічних навичок. Тому, при сумніві у своїх здібностях варто звернутися до майстра. Потрібні послуги сантехніка. Тим більше, що ремонт по гарантії при порушенні правил, проводитися не буде. Повністю вашим коштом тоді.
Що потрібно для того, щоб приєднати злив безпосередньо? Зробити врізку в каналізаційну трубу для відгалуження під зливний шланг. Добре, якщо каналізаційний трубопровід пластиковий, але з чавунними виробами можуть виникнути проблеми.
Після того, як відгалуження встановлено, вставити зливний патрубок в нього через ущільнювальне кільце. Найголовніше — дотримання висоти підʼєднання. Шланг вводиться в каналізацію на висоті не менше 60 см, при цьому він не повинен торкатися води. Це забезпечить затримку запахів.
Важливо! Висота його підʼєднання впливає на навантаження зливного насоса. Тому дотримуйтесь рекомендованого значення
Злив в каналізацію хороший в тому випадку, коли раковина з сифоном розташована на відстані не більше двох метрів від нашого пристрою. Довгий патрубок в такій ситуації не вихід — надає додаткове навантаження на помпу.
Таким чином, при дотриманні інструкцій і рекомендацій, зазначених у паспорті до вашого агрегату, можна підключити пральну машину до зливу самостійно. Після установки пралки обов'язково перевірте роботу на холостому ходу. Відстежте герметичність всіх з'єднань.
Підключення пральних машин до водопроводу може здійснюватися різними способами. Пралки комплектуються гнучкими патрубками для подачі рідини, треба здійснити правильне їх приєднання. При відстані до водопровідної труби близько 2-4 м тиску в системі достатньо для спонтанного заповнення машинного бака. При збільшенні дистанції доведеться ставити додатковий відцентровий насос подавання.
Схема підключення пральної машини до води може ґрунтуватися на використанні вже наявних відводів (змішувачів, підведення до унітазного бака), чи врізання безпосередньо в трубопровід в будь-якому місці
Відповідно, при врізці важливе значення набуває матеріал труби (метал, пластик). Найпоширенішим вважається підключення пральних машинок до наявних виведень. Але тоді є один недолік: підвідний шланг і вузол з'єднання знаходяться зовні, тобто на виду, що дещо псує інтер'єр.
Найпростіший варіант — підʼєднання пралки до відводу водопроводу на зливний бачок унітаза. Для підʼєднання пральної машинки достатньо від'єднати гнучкий шланг, що прямує до бака, а на водопровідне відведення накрутити трійник. Потім на один його відвід навертається шланг унітазу, а на інший накручується гнучкий стандартний патрубок пралки. Він обов'язково з'єднується через регулювальний (клапан).
У ванній кімнаті або на кухні зазвичай підключення пральних машинок здійснюється до змішувача. Монтаж пралки багато в чому схожий на попередній випадок. Знімається змішувач. До відведення холодного водопроводу приєднується спеціальний трійник з краником кульового типу.
Такі трійники зазвичай входить до комплекту пралок. До виходу крана прикручується гнучкий шланг пралки. Якщо треба встановити пральну машину з роздільною подачею холодної й гарячої води, то аналогічний трійник встановлюється і на відведенні гарячого водопостачання.
У разі відсутності такої необхідності на цей вивід накручується подовжувальна втулка для вирівнювання виходів на змішувач. Після цих операцій змішувач повертається на місце.
Підключати двигун до 220 вольтів — відповідальна справа. Сучасні машинки-автомати (SAMSUNG, ELECTROLUX, Gorenje, WHIRLPOOL, INDESIT) вимагають дотримання деяких умов. Адже енергетичне споживання такої техніки досягає 2,5 кВт. Це небезпечне для старих побутових електричних мереж, розрахованих на струм до 10 А.
Підключати пральну машину до електрики обовʼязково з дотриманням правил:
Спочатку переконуємося, що в проводці кабель з дротами необхідного перетину.
Облаштувати розраховану під потужності двигуна окрему лінію.
Для підключення пральної машинки застосовувати розетки – клас захисту ≥ IP44.
Такі технічні засоби, як пралки в обов'язковому порядку повинні підключати не через звичайні захисні автомати, а через пристрої захисного вимкнення (ПЗВ). Завдяки цьому відключається живлення при «витіканні» на корпус.
Підключити до пралки захисне заземлення. Експлуатація без виконання цього заборонена. Адже для спрацьовування ПЗВ воно необхідне. В приватних будинках проводити нормативне заземлення відносно просто, але у квартирах багатоповерхових будівлях самостійно робити таке практично дуже складно чи неможливо.
Важливо! Забороняється використовувати системи опалення, водопостачання та газопроводи як заземлення. Це здатне створити надзвичайну ситуацію, призвести до ламання обладнання. Створиться загроза для життя.
Не впевнені у своїх силах, у дотриманні всіх правил – краще скористайтеся послугами майстра-електрика.
Для підʼєднання пралок до водопроводу використовують кілька різних способів. Вибір найбільш слушного залежить, перш за все, від досвіду та навичок того, хто займається встановленням пральної машинки.
Це врізання безпосередньо в водопровід і здійснюється з використанням врізного хомута, або обтискної муфти. У верхній частині цього пристосування є отвір з різьбленням, через який кріпиться шланг для забору рідини з водопровідної мережі.
Разом з муфтою йде напрямна втулка і прямокутна прокладка з гуми. Як виконується сама вставка:
закривають змішувачі та перекривають клапан на стояку;
ділянку труби під прокладку зачищають від фарби будь-яким зручним способом та шліфують;
в хомут вставляють втулку, фіксують її в вирізі прокладки;
наживляють хомут на трубу чотирма болтами й по черзі їх затягують, поки прокладка не буде щільно притиснута до труби;
через отвір в хомуті просвердлюють стінку труби, діаметр свердла 6-8 мм.
Тепер під хомут підставити щось, будь-яку місткість, і дуже повільно повернути клапан на змішувачі. З отвору виллється вода, яка знаходилася в трубі.
Якщо різко відкрити кран, рідина може вдарити струменем – залити все навколо. Коли вона стікає, треба акуратно очистити отвір у трубопроводі від стружки, зафіксувати новий краник і перевірити, чи немає протікань.
Передбачає встановлення між змішувачем і ексцентриком прохідного крана. Як правило, він комплектується спеціальним подовжувачем шланга для гарячої води. Цей спосіб підключення пральних машинок досить популярний — не вимагає багато зусиль і часу. Правда, через знаходження конструкції з відхідним патрубком на виду, виглядає це не дуже естетично.
Змішувач європейського зразка – підключення пралок займає лічені хвилини: від'єднують патрубок подачі холодної води, на ексцентрик накручують кран-трійник, до одного отвору приєднують шланг змішувача, до іншого — від пралки.
Найбільш практичний і зручний метод. Крани монтуються на з'єднання труба-шланг, які використовуються для подавання рідини до змивного бака, водонагрівача або змішувача. Краник для пралки зазвичай встановлюють між водопровідною трубою і краном для бака або змішувача.
Хоча тут його положення особливої ролі не грає, і можна поставити з будь-якого боку. Але якщо підключення пральної машини здійснюється в зоні водонагрівача, прохідний кран монтується тільки між трубою і краном. В іншому випадку при відключенні гарячого водопостачання можливості випрати білизну не буде.
Як підключати пральні машини:
перекривають воду;
відкручують кран подачі холодної води;
беруть кран-трійник, намотують на зовнішню різьбу ФУМ-стрічку і прикручують замість знятого;
до одного отвору прохідного крана підключають патрубок змішувача, до іншого — шланг від пралки.
Пральну машину можна підʼєднати й до відокремленого відводу від стояка, якщо він був передбачений для неї заздалегідь.
Частою помилкою при установці пральної машини на нерівну підлогу є відсутність регулювання ніжок. В результаті чого при роботі виникає зайва вібрація і сильний шум.
Для того, щоб правильно відрегулювати агрегат, потрібен спеціальний ключ і рівень. Рівень розташувати на машинці й ніжки розкручуються/закручуються до необхідної висоти. Тепер натиснути на кути машини зверху, щоб оцінити її стійкість. Крім того, в магазині можна придбати спеціальні протиковзні підставки.
Після завершення монтажу пральної машинки та підведення комунікацій слід провести тестовий запуск без завантаження речей.
Треба звернути увагу на те, з якою швидкістю рідина набирається в бак. Якщо це відбувається довго, то причина, швидше за все, в поганому напорі
Стикування фітингів, труб і шлангів не повинні протікати. Є краплі рідини — гайки затягують сильніше. Але краще підмотати їх і герметизувати ущільнювальним матеріалом. Під час прання, полоскання та віджимання вода повинна циркулювати без призупинення. Техніка не видавати сторонніх звуків. Виявили проблеми при тестовому включенні – їх слід негайно усунути.
Підключення пральної машини необхідно виконувати, дотримуючись інструкції. При відсутності навичок прислухатися до порад фахівців, тоді робота піде легко і швидко.
Процес встановлення пральної машини досить простий і не займає багато часу. Його якість залежить від багатьох факторів. Недосвідченому власнику техніки не варто братися за роботу, оскільки наслідки можуть доставити чимало неприємностей йому та сусідам. У цьому випадку краще звернутися до фахівця.
У вас є питання або ви ніяк не можете розібратися з певним кроком керівництва по встановленню пральної машини – запитайте поради у наших експертів.
Щоб встановити пральну машинку у Львові – номер телефона 0677630987. Також встановлення пральних машин Винники, Дубляни. Досвідчений сантехнік якісно виконує різноманітні сантех роботи. Прочищення каналізації у Львові та області. Відеодіагностика каналізаційних труб. Шукати водяні протікання. Монтаж каналізацій. Установка унітазів, встановлення раковини Львів.
«Як позбутися неприємних запахів в каналізаційних трубах», «Як усунути протікання унітаза на зливі: як і чим заробити стикування», «Що робити, якщо труба між поверхами протікає».