0677630987 Послуги сантехніка у Львові. Всі види сантехнічних робіт. Прочищення каналізації цілодобово.
Побутового комфорту не буває без дійової сантехніки. Пошук та установка унітаза – особиста тема кожного, але обговорювати її треба. Правильність розв'язання цього важливого завдання впливає на доброустрій будинку, зручність проживання всіх його мешканців. Конструктивно та технологіями монтажу моделі різняться. Далі майстер сантехнік розповідає о конструкції унітаза та як працюють унітази із вертикальним випуском і що обов’язково враховується під час встановлення унітаза.
Статистично, раз на 10-15 років унітази змінюють. Тому, щоб на тривалий період забезпечитися гідними побутовими умовами є сенс відразу підшукати правильний варіант.
Унітази розрізняють за параметрами:
форма чаш (козиркова, тарілчасті, лійкоподібна);
кріплення (підлогове, підвісне, приставне);
матеріал (порцеляна, фаянси, штучні камені);
змив;
випускання стоків (вертикальний, універсальний, горизонтальний, похилий).
Унітази вибираються залежно від особистого уподобання, вимог до зручності, естетики. Що ж до виду випуску стоків, то тут орієнтування лише на каналізаційне розведення.
За формами випуску унітази:
горизонтальні,
вертикальні,
косий.
Перший встановлюють безпосередньо в стінку з фановою трубою, вертикальний − у фановий отвір у підлозі, косий − під невеликим кутом 40-45° у стіновий отвір. Розглянемо детальніше особливості унітазів з вертикальною формою випуску, а також технологію монтажу унітаза власноруч.
Якщо у конструкції каналізації не планується великих змін, найкращий варіант − купити унітаз із випуском, аналогічним старому. Інакше потрібно додатково витрачатися на перероблення системи.
Унітази з вертикальною формою зливу мають великий попит у Європі. Багато таких унітазів встановлювалося у старих будівлях. Дедалі частіше встановлюють їх і нині. Особливість конфігурації − вмонтовані в унітазі сифон та випускний патрубок.
Підлоговий спосіб підключення сантехніки не ідеальний, але у нього багато плюсів:
У приватному будинку та сучасній квартирі із вільним плануванням завдяки підлоговому варіанту монтажу унітаз встановити можна в будь-якій точці санітарного вузла. Вмонтована в долівку каналізаційна труба сантехнічним розведенням не псує інтер'єр приміщення.
Моделі з косим і горизонтальним зливом ззаду мають стикувальний вузол, який сильно заважає при прибиранні приміщення. В мініатюрних туалетах з-за цього практично неможливо повністю вимити всі закутки. Вертикальні унітази із прямим випуском цієї проблеми не створюють.
Підключення обумовлює компактність виробу, такій сантехніці треба менше місця.
Водяний затвор тут має більшу глибину, що позитивно впливає на гігієну внутрішньої чаші. Якщо брати до уваги естетичну привабливість та зручність прибирання у санвузлі, вертикальні випуски у підлогу вважаються найкращими.
Входом у підлогу під прямим кутом при змиві посилюється всмоктувальний момент.
Нижньому підключенню потрібно менше допоміжної фурнітури.
Монтаж унітаза доступний навіть дилетанту.
Але у вертикального підключення унітаза є і мінуси:
Проходження водою при змиві двох різких поворотів: у самому унітазі та під ним. Конфігурація цього типу найчастіше стає причиною засмічення.
У вертикальній сантехніці немає широкого асортименту, у більшості своїй це імпортні моделі, вони дорожчі.
Горизонтальний або косий злив встановлений в багатоповерховому будинку на вертикальний переробити неможливо. Плити перекриття з бетону просто не розраховані на те, щоб врізати труби Ø 100 мм, та ще і вхід у каналізаційний стояк там вище знаходиться.
Установка унітаза з вертикальним випуском можлива при мінімальному наборі інструменту. В комплект входять: унітаз, стикувальний еластичний манжет, фланець.
Для установки унітаза потрібно ще мати силіконовий герметик. З інструменту − перфоратор із буром діаметром 8–10 мм, залежно від Ø вибраних анкерів.
Починається все з демонтажу сантехніки:
спочатку перекривається вода;
спускається рідина з бачка;
від'єднується від нього шланг;
викручуємо кріпильні болти;
унітаз розхитуємо і виймаємо з фланця.
Проржавівши кріпильні болти заливаються WD-40 і через пів години відкручуються, при неможливості зрізаються головкою болгарки.
При плануванні в санвузлі капітального ремонту, після демонтажу старої сантехніки оновляється стяжка й укладається плитка, і тільки цього виконується установка нового унітазу.
Щілини між каналізаційною трубою та кахлем замазуються герметиками, проміжків не повинно залишатися.
далі в каналізаційну трубу вставляється фланець з м'яким манжетом;
унітаз зверху втягується в м'який манжет і виставляється так, як він стоятиме на фініші (примірка);
олівцем на підлозі відзначаються точки входу болтів кріплення (важливо зорієнтувати унітаз строго перпендикулярно до задньої стіни, інакше зіпсується зовнішній вигляд);
виріб знімається, відставляється убік;
перфоратором по розмітці висвердлюються отвори під анкер;
усі стикувальні точки − тобто фланець з м'яким манжетом з обох боків, промазують герметиком;
фланець з манжетами вставляють в каналізаційну трубу;
унітаз вставляється зверху в м'який манжет;
у підготовлені отвори вставляються та затискаються анкери.
останній акорд − промазати периметр унітаза на підлозі силіконом (можна плитковим затиранням в тон плитці, плитку знежирити перед цим).
Висновок
Установка унітаза з вертикальним спуском дуже приваблива для обмеженого простору, щоправда, повинні бути належним чином прокладені комунікації.
Якщо потрібна правильна установка унітаза з вертикальним спуском у Львові, телефонуйте 0677630987. Також інші послуги сантехніка Львів, прочищення каналізації. Прочитайте ще як робити ремонт системи каналізації, чим загерметизувати каналізаційну трубу.