0677630987 Послуги сантехніка у Львові. Всі види сантехнічних робіт. Прочищення каналізації цілодобово.
Виконуємо монтаж каналізації у Львові: 0677630987. Щоб відчувати себе комфортно в приватному будинку, важливі інженерні комунікації, а саме каналізація. Потрібно грамотно обладнати мережі. Каналізація в приватному будинку є складною сантехнічною системою. Вона складається з внутрішніх, зовнішніх мереж і септика. Щоб усі пристрої під час експлуатації працювали безперебійно та злагоджено, монтаж каналізації потребує правильного проєктування.
Усередині будівлі проводять каналізаційний трубопровід, деталі якого поєднують в один загальний канал фітингами. Його виводять назовні та оснащують зворотним клапаном, щоб захищати каналізацію від підвищення рівня води при переповненні зовнішніх місткостей. При цьому труби можуть встановлюватися не лише всередині будинку, а й в інших прибудовах на території земельної ділянки.
Зовнішня частина комунікацій має вигляд вигрібного котловану, або станції з біологічним очищенням. Відрізняється принципом роботи й може складатися з додаткових елементів. Це залежить від розміру та складності прокладання загальної системи каналізації. Якщо продуктивність дозволяє, то також облаштовують зливову каналізацію з окремим стоком.
Проєктування та монтаж внутрішньої каналізації в заміському будинку передбачає точні розрахунки, оскільки найменші помилки призведуть до проблем з функціонуванням. Відповідно монтажні роботи повинні будуть виконуватися по-новому.
Внутрішня схема каналізаційних комунікацій складається з набору труб, пластикових стояків та кріплень, головне завдання яких – відведення використаної води з сантехніки та інших пристроїв.
Основний елемент цієї каналізаційної системи – вертикальний стояк, який накопичує рідину з усієї горизонтальної розводки. Часто у великих будівлях встановлюють два стояки, що дозволяє зручно планувати кімнати та спрощує монтаж каналізації в цілому.
У порівнянні з централізованою міською, каналізаційна система в приватному будинку набагато складніша. Це пов'язано з тим, що вона потребує якісного обслуговування не тільки житлового будинку, але й літньої кухні, барбекю, лазні та душу. Оскільки всім додатковим прибудовам необхідний доброустрій.
При цьому труби можуть бути розміщені як всередині, так і над стінами, а також у підлозі. Багато власників будинків намагаються приховати комунікації в стінах, але це дуже трудомісткий процес, крім того, з'єднання повинні бути відкритими.
Верхня частина каналізаційного стояка, як правило, виводиться на 50 см вище даху будинку й оснащена спеціальним клапаном або кришкою для уникнення зриву гідрозамикача. Багато мереж також часто передбачають вентиляційне кільце, коли горизонтальний трубопровід приєднується до стояка трохи вище місця зливу.
Стояк виводять з будівлі назовні в колодязь через простір під підлогою чи підвал. Між сантехнічним обладнанням та фітингами обов'язково розміщуються сифони, які захищають приміщення від проникнення неприємних запахів.
Якщо планування внутрішніх каналізацій здійснюється самостійно господарем будинку, а не спеціалізованою компанією, то необхідно правильно розпланувати розташування трубопроводів, санвузлів та кухні.
Вона складається з трубопроводів, що транспортують стоки до місця утилізації, резервуарів для збору відходів та відстійника (вигрібної ями). Її проєктують відповідно до чинних нормативних актів та стандартів. Адже правильно облаштована каналізація вважається запорукою комфортного та надійного проживання в будинку.
Будь-яка неточність у плануванні зовнішньої частини каналізації може призвести до різних проблем, включаючи утворення засмічень. Це стає причиною того, що брудні стоки та відходи потрапляють до місць поблизу джерел питної води. Стає потрібним прочищення каналізації.
Щоб запобігти цьому, зовнішніми трубами доповнюють дренажну систему і роблять точні розрахунки вигрібної ями: вона повинна розташовуватися нижче трубопровідної мережі. Коли стічні води доставляються за допомогою помпи, схема забезпечується відповідним тиском.
Головна частина зовнішньої каналізації – відстійник, до якого всі нечистоти надходять по трубах, накопичуються і з часом просочуються в ґрунт, або легко утилізуються. Після заповнення важкими фракціями, очищення вигрібної ями необхідно проводити за допомогою спеціальної техніки асенізатора.
Перш ніж розібратися, з яких елементів складається каналізація, слід врахувати, що вона поділяється на три види:
внутрішня;
зовнішня;
зливова.
Кожна з цих мереж має свої особливості та різноманітні компоненти. Наприклад, монтаж внутрішньої каналізації вимагає наявності труб з поліетилену або пропілену, фітингів, гідравлічних замків, повітряних клапанів, коліна у вигляді англійської літери С. Також може знадобитися фекальна помпа.
Що стосується зовнішніх мереж, то вони включають:
септик,
колодязь, чи поле для фільтрації.
Витратні матеріали – пісок чи гравій, які виконують функцію фільтрів. Потрібні компресори.
Зливова каналізація або просто злива: дощові приймачі; металеві, пластикові або бетонні лотки. Знадобляться колодязі, за допомогою яких проводиться ревізія системи каналізації та ремонт, якщо це необхідно. Використовуються сипучі матеріали – фільтри.
Тепер поговоримо докладніше про те, які основні елементи необхідні для прокладання, створення каналізації. До них відносяться:
перехідники,
з'єднувальні муфти,
компенсатори,
повороти,
трійники,
заглушки,
хрестовини,
зворотний клапан,
затиск для кріплення труб,
сифони,
ревізії.
Кожен з них має своє призначення та відмінності. Наприклад, перехідники бувають різноманітних розмірів і використовуються для з'єднання труб різного діаметру. Що стосується з'єднувальних муфт, то вони призначені для ремонтних цілей. Встановлюються на дві частини трубопроводів без розтруба.
Зовні муфта являє собою трубку з дуже товстими стінками, а на кінцях є ущільнювальні прокладки. Під час ремонту каналізації муфту надягають на одну трубу, а потім її частину зсувають на іншу.
Компенсатор застосовується для заміни ділянки каналізаційного колектора. Має подовжений розтруб. Нову частину труби заганяють у нього до межі, після чого поступово переміщують на сусідню трубу. Якщо потрібно змінити напрямок прокладання каналізації, то потрібно повернути.
Можуть бути різні кути. І тут варто зазначити, що прямокутні моделі дуже рідко використовуються для створення каналізаційних систем. Це тому, що вони частіше забиваються відходами. Становиться потрібне прочищення каналізації, а такі кути й важче чистити.
Трійники для каналізаційних труб поділяються на косі та прямі. Перші, звичайно, мають відгалуження під кутом сорока п'яти градусів відносно розташування центральної частини. У прямих відгалуження розташоване під прямим кутом.
Є трійники, які виконують роль перехідників. У них середній розтруб з меншим діаметром. У продажу є поворотно-перехідні трійники. Часто беруться при монтажі унітазів.
Заглушка, мабуть, найпростіша деталь з усіх. Слугує для консервації тих частин каналізації, які не використовуються.
Але хрестовина вже трохи складніше – в місцях розгалуження трубопроводу, де потрібно створити не два, а три напрямки, наприклад. До того, відгалуження можуть виконуватися під різними кутами один відносно одного.
Для регулювання потоку стічних вод ставиться зворотний клапан. Саме він запобігає потраплянню стічних вод в інші напрямки каналізації. За допомогою кріпильного затискача каналізаційні труби фіксуються на поверхні стін або стелі. У цьому випадку краще віддати перевагу якісним моделям, щоб потім не довелося переробляти.
З огляду на те, що каналізація завжди пов'язана з неприємними "ароматами", для її організації потрібні сифони. Вони перешкоджають проникненню неприємних запахів і газів у приміщення.
І найостаннішим елементом каналізаційної системи є ревізія для очищення лежаків і стояків. Зазвичай у вигляді трійника, де центральне відгалуження з різьбленням покривається кришкою.
У наступних статтях продовжуємо розкриття теми прокладання каналізації. Якщо потрібно здійснити монтаж каналізації Львів – звертайтеся до нас. Також робимо прочищення каналізації у Львові. Винники. Чистка труб каналізації у Дублянах.
Виконується відеодіагностика труб. Надаємо різноманітні послуги сантехніка. Сантехнік Львів працює щоденно.
Читайте: «Затопило каналізацією перший поверх, що робити»; «Забився стояк каналізації, що робити».